قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
فرمول پودر رختشویی | فرمول پودر لباسشویی
دسامبر 7, 2018
صادرات پودر لباسشویی
فوریه 10, 2019
0

مختصری در مورد صنعت :

پودر لباسشویی عامل پراکنده سازی چرک و جلوگیری از نشست مجدد آن بر روی پارچه می شود همچنین کاهش دهنده رسوبات معدنی بر روی پارچه و سطوح فلزی ماشین لباسشویی و سطوح سخت می باشد به علاوه پودر لباسشویی  دارای خاصیت رسوب زدایی نیز می باشد .

مصارف و ویژگی های بارز محصول نهایی :

• پودرها به طور کلی ارزان تر از سایر مواد شوینده هستند.
• • پودرها بادوام تر از مایعات هستند و به شما امکان ذخیره سازي و خرید به صورت عمده را مي دهد كه باعث صرفه جويي در هزينه ها مي گردد.
• مواد تشکیل دهنده پودر مانند سفید کننده ها و سورفکتانت با ثبات تر است.

شرح مختصر فرآیند تولید :

1.واحد آماده سازی دوغاب؛ بسته به ترکیبات مختلف مواد شوینده، انواع مواد مایع و جامد حرارت داده می شودو  جامدات به مایع تبدیل می شوند و در مخزن با تکان دادن آهسته وارد می شود و باعث می شود که آن مواد را پایدار و یکنواخت تر کند. دوز هر ماده در مخزن مخلوط کن توسط پمپ همزن چارچوب توسط حسگر وزن کنترل می شود.
2. پیشگیری از دوغاب و واحد حمل و نقل ولتاژ بالا؛ دوغاب در مخزن و با سرعت بالا آسیاب شده توسط آسیاب همگن سازی فیلتر می شود و سپس به پمپ فشار بالا که با استفاده از سه پمپ پیستونی با فشار تا 10 MPa پمپ می شود. دوغاب بعد از پمپ فشار بالا به اسپری تفنگ در بالای برج اسپری منتقل می شود و به وسیله اتمیزه کردن و خشک شدن، قالب بندی می شود.
3.واحد هوای گرم؛ دمای هوای ورودی به برج باید 350-400 ℃ باشد؛ منابع هوای گرم را می توان با گاز طبیعی، سوخت  نفت یا زغال سنگ سوخته تامین کرد. تجهیزات اصلی در این واحد عبارتند از اجاق گاز گرم کن و گروه مشعل، طبق منابع مختلف گرم، ساختار اجاق داغ و گروه مشعل نیز متفاوت است.
4. دستگاه خشک کردن اسپری؛ ستون پودر کردن برج خشک کن مخروطی است. دوغاب در بالای برج هموژنیزه می شود و هوای گرم به طور یکنواخت از لوله به داخل لوله حلقوی از پایین حرکت می کند و گرما را منتقل می کند و به عقب خشک می شوند و پودر شستشوی دانه ای توخالی را تشکیل می دهند. در داخل ستون پودر، یک دستگاه جارو کردن وجود دارد که می تواند  پودر  چسبیده به دیواره ستون را به صورت دوره ای پاک کند. خروجی توسط نوار نقاله تسمه به واحد خنک کننده باد و گاز دم به واحد تصفیه پساب منتقل می شود.
5. باد واحد خنک کننده بادی ؛ دمای مواد شوینده از برج خنک کننده بسیار بالاتر است. نیاز به خنک کردن دارد، که می تواند آب را در مواد شوینده از آب آزاد به آب کریستال به عنوان آب نمک معدنی ایجاد کند و تحرک مواد شوینده را بهبود بخشد. این دستگاه با استفاده از فشار منفی برای استنشاق مواد شوینده، در داخل لوله استفاده می کند، مواد شوینده با هوای خنک کننده خنک می شوند و توسط جدا کننده محلول در قسمت بالا با هوا جدا می شوند، سپس به واحد بعد از مواد وارد شده و هوا به اگزوز واحد تصفیه گاز  منتقل می شود.
6. واحد تصفیه فاضلاب؛ گاز خروجی از بالای برج پودر و جداکننده محلول وارد هر تصفیه پساب می شود. اول، پودر مواد شوینده را با استفاده از سیکلون کارآیی جداگانه و مجددا بازیافت می کند. پس از آن تخلیه می شود.
7. واحد پس از مخلوط کردن؛ برخی از اجزای موجود در مواد شوینده دمای بالا است، بنابراین نمی توان در مواد تشکیل دهنده مانند عطر و طعم، غیر یونی، انواع آنزیم ها، که بعد از مواد شوینده خشک اضافه می شود، مخلوط شود. انواع آنزیم ها و دیگر مواد خام جامد مانند خاکستر سودا به صورت مداوم توسط مقیاس های کمربند با فرمول وارد میکسر می شوند. پودر پایه و تمام مواد دیگر به طور یکنواخت مخلوط شده و به طور مداوم به اتاق بسته بندی وارد می شود.
8. واحد بسته بندی محصول نهایی؛ مواد شوینده با استفاده از روش نیمه اتوماتیک گرانشی به کیسه های پلاستیکی بسته بندی می شود.
9. واحد حمل و نقل انبارداری و مواد اولیه. در این فرآیند نیاز به آب، برق و جریان دارد، که دارای پیکربندی های متفاوت است.
فرایند تولید پودر رختشویی
سیستم تولید مواد شوینده به طور کلی می توان به واحد های زیر تقسیم کرد
فرآیند فن آوری و عملکرد تجهیزات: ذخیره سازی مواد اولیه و واحد حمل و نقل مواد خام، واحد اندازه گیری مواد، واحد آماده سازی دوغاب، واحد خشک کردن اسپری، واحدهای پس از مخلوط، واحد ذخیره سازی پودر محصول نهایی ، واحد بسته بندی محصول نهایی.
2.2.1: واحد ذخیره و تحویل مواد اولیه پودر مواد شوینده
2.2.1.1 واحد ذخیره و تحویل مایع مواد خام
مواد خام مایع به طور عمده دندزیل بنزن سولفونیک اسید (LABS)، سودا و سیلیکات سدیم، مایعات زیستی است
در صورت استفاده از سوخت روغنی به عنوان منبع حرارت، چهار نوع مواد مایع وجود دارد.
به طور کلی، باید مخزن ذخیره سازی را طوری  تنظیم کنیم که بتواند حداقل 3 تا 5 روز تولید دوز کند:
مخزن ذخیره سازی اسید، مخزن ذخیره سازی مایع قلیایی، مخازن سیلیکات سدیم، مخزن سوخت روغن. سپس نیاز است چهار نوع پمپ تخلیه مواد را راه اندازی کنید، پمپ مواد را از مخزن به مخزن ذخیره سازی قرار دهید
در همان زمان نیز نیاز به چهار نوع پمپ تحویل مواد نیاز است.
. با توجه به کمبود نقدینگی اسید سولفونیک درجه حرارت پایین ، برای اطمینان از تحویل طبیعی اسید سولفونیک، نیاز به راه اندازی آب گرم است. مخزن و پمپ گردش آب گرم برای حفظ حرارت برای ذخیره سازی مخزن اسید سولفونیک قرار می گیرد،
ظرفیت تولید و روش تولید، اگر ظرفیت بزرگ باشد، با استفاده از کنترل اتوماتیک نیاز به راه اندازی مخزن ذخیره سازی مایع مواد خام، در صورت استفاده از اسید سولفونیک بطری، سود سوز آور جامد،می باشد.
اگر ظرفیت کوچک باشد، کنترل دستی، نیازی به راه اندازی مخزن ذخیره سازی مایع مواد خام ندارد.
اگر گاز طبیعی یا ذغال سنگ به عنوان منبع گرما استفاده کنید نیاز به ایجاد مخزن ذخیره سوخت ندارید.
مواد جامد خام پودر مواد شوینده عمدتا کربنات سدیم، پنتازودیم، زئولیت ونمک گلوبر، و غیره، مواد خام جامد به انبار مواد خام به اندازه کافی بزرگ برای ذخیره سازی نیاز دارند.
روش حمل و نقل مواد اولیه جامد معمولا انتقال دستی دستیابی به آسانسور، انتقال دستی از آسانسور الکتریکی و انتقال پنوماتیک هوای فشرده است. راه انتقال مواد جامد بستگی به ظرفیت و نحوه تولید دارد، برای ظرفیت کوچک انتقال دستی و کتابچه راهنمای کاربر را اتخاذ می کند، برای ظرفیت بزرگ انتقال پنوماتیک و کنترل اتوماتیک برقرار است .
2.2.2 واحد اندازه گیری مواد خام پودر مواد شوینده
2.2.2.1 واحد اندازه گیری مواد خام مایع
مواد خام مایع پودر شوینده به طور عمده عبارتند از: آب فرآوری، قلیایی مایع، اسید سولفونیک، سدیمسیلیکات، پلیمر مولکولی بالا و غیره. روش های اندازه گیری مواد خام مایع عمدتا : اندازه گیری دستی که با استفاده از اندازه گیری سطح شیشه، اندازه گیری دستی که با استفاده از مقیاس پلات و یا مقیاس وزن و اندازه گیری خودکار که با استفاده از حسگر وزنی می باشد . روش اندازه گیری مایع بر اساس ظرفیت تولید، حالت تولید و نیاز مالک، اتوماتیک تصمیم  گیری می شود.
روش اندازه گیری برای ظرفیت بزرگ، کنترل اتوماتیک می باشد.
2.2.2.2 واحد اندازه گیری مواد خام جامد
روش اندازه گیری مواد جامد معمولا اندازه گیری دستی و اتوماتیک است
اندازه گیری، اندازه گیری دستی به مشخصات بسته بندی مواد خام جامد بستگی دارد.
برای مشخصات بسته بندی ≤ 50 کیلوگرم / کیسه، می توانید اندازه گیری دستی استفاده کنید، اندازه گیری دستی راحت است، در غیر این صورت می توانید اندازه گیری های خودکار انجام دهید.
واحد آماده سازی دوغاب شامل فرآیند ترکیب مرز، فرآیند فیلتر کردن و روند فرسوده سازی  است.
2.2.3.1 فرآیند ترکیب مواد
آماده سازی دوغاب برای اضافه کردن مواد مورد نیاز مواد خام مایع از پودر مواد شوینده (مانند آب فرآوری،
محلول هیدروکسید سدیم، اسید سولفونیک، سیلیکات سدیم، پلیمرهای مولکولی بالا و غیره) و مواد جامد خام
(مانند کربنات سدیم، پنتا سدیم، زئولیت و نمک گلوبیر، CMC، و غیره) برای ارسال به مخزن آماده سازی با توجه به نیاز فرمول و منظور خاص، تحت اثر تکان دادن،
مخلوط و ترکیب به عنوان دوغاب پودر  مواد شوینده با مقدار خاص جامد و درجه حرارت خاص می باشد.
روش های دوش گرفتن دوغاب به دوش گرفتن مداوم و  متناوب تقسیم می شوند
دسته بندی امروز محبوب تر است. دسته بندی متناوب به این معنی است که همه مواد اولیه اندازه گیری می شوند و
ا توسط کارگران به صورت دستی ضافه شده؛
مقادیر نیمه اتوماتیک، یعنی مواد خام مایع اندازه گیری می شوند وبه طور خودکار اضافه شده، مواد خام جامد اندازه گیری و اضافه شده توسط کارگران دستی؛
دسته بندی خودکار، یعنی تمام مواد اولیه اندازه گیری می شوندو به طور خودکار اضافه می شوند
مقدار مواد خام (مانند روشن کننده و غیره).
انتخاب روش متداول به ظرفیت تولید و نیاز مالک، بستگی دارد  به طور کلی برای ظرفیت کمتر از 5 تن در ساعت، می تواند استفاده کند
مقادیر دستی: مواد خام مایع مانند فرایند آب، قلیایی مایع، اسید سولفونیک و سدیم
سیلیکات اندازه گیری سطح شیشه یا مایع مواد مانند مقیاس (مقیاس پلت فرم الکترونیکی) انجام دهید
اندازه گیری دستی، مواد خام جامد مانند کربنات سدیم، پنتا سدیم، زئولیت ونمک لیبلر بسته بندی استاندارد (25 یا 50 کیلوگرم / کیسه)، CMC، سفید کننده، مقیاس مواد کوچک، بسته بندی استاندارد
(مقیاس پلت فرم الکترونیکی) کتابچه راهنمای کاربر برای  اندازه گیری مخزن تهیه پس از آماده سازی
بسته بندی نیمه اتوماتیک: مواد خام مایع با استفاده از کیسه وزن، که با سنسور وزن،
به طور خودکار کنترل شده و اندازه گیری شده توسط کنترل کننده PLC، مواد جامد خالص تصویب می شود
دوش گرفتن اتوماتیک: مواد خام مایع و جامد هر دو با استفاده از وزن سنج، که با وزن است
سنسور، به طور خودکار کنترل و اندازه گیری توسط PLC + PC. ورودی فرمول محصول نهایی به کامپیوتر
(کامپیوتر کسب و کار)، مواد خام مایع به مخزن بالا پمپ می شوند و به
بویلر فرستاده می شوند از طریق دریچه  کنترل پنوماتیک و علاوه بر آن، قیف از مخزن بالا توسط PLC وزن میگیرد. مواد خام جامد از طریق کنترل پنوماتیک و به وسیله کنترل نوار نقاله پیچ و به دیگ بخار فرستاده می شود
علاوه بر این، با توجه به فرمول مقدار مواد افزوده ، قیف را از مخزن بالا توسط PLC وزن می دهیم.
با کمک تکان دادن، سپس مواد خام دیگر را به نوبه خود اضافه کنید، PLC کنترل تغذیه را می دهد  درجه حرارت به طور خودکار با توجه به درجه حرارت مایع، حدود 15-20 دقیقه از تغذیه برای تکمیل بسته بندی، دوغاب را با محتوای کامل جامد و خاص مشخص می کند
. دسته بندی اتوماتیک می تواند به طور دقیق مقدار اضافه شده  مواد خام، را کنترل کند.
دستهبندی دستی و نیمه اتوماتیک نمیتواند کیفیت  این کار را انجام دهد، اماسرمایه گذاری تجهیزات اتوماتیک قطعا  بزرگتر است.
2.2.3.2 روند فیلتراسیون دوغاب
مایع به وسیله روش کنترل دستی یا اتوماتیک ، دوغاب به دیگ فیلتر کردن بوسیله دوش گرفتن هدایت می شود،
فيلتراسيون فرآيند بسيار مهمي در فرآيند توليد پودر شستشو، فيلتراسيون خشك است، اثر مستقیم بر تولید طبیعی یا غیر طبیعی پودر مواد شوینده تاثیر می گذارد. با توجه به دیافراگم برج اسپری نازل ، ناخالصی های گرانول بزرگتر در دوغاب نازل را مسدود می کند و
، بنابراین ناخالصی ها دردوغاب باید قبل از آماده سازی دوغاب وارد مرحله بعدی فیلتر شود.
تجهیزات تصفیه مایع :، انواع فیلتر به طور عمده فیلتر قابی، فیلتر گریز از مرکز، فیلتر مجبور، و غیره می باشد..
2.2.3.3 روند فرسوده سازی  دوغاب
مایع به وسیله سیلندر فیلتر به وسیله روش دستی یا کنترل اتوماتیکبه مخزن فرسوده سازی انتقال داده می شود.
در فرسوده سازی  دوغاب گرانول های بیشتری حل شده است که در مخلوط حل نشده اند و به طور مساوی با یکدیگر مخلوط می شوند.که دوغاب را ظریف تر می کند، الاستیسیته اطمینان حاصل می شود که تولید به طور مداوم انجام می شود. مخزن فرسوده سازی  عمدتا از تجهیزات  پوسته و مخلوط کن تشکیل شده است.
2.2.4 واحد خشک کردن اسپری
واحد خشک کردن اسپری از جمله حمل و نقل مایع،  اسپری خشک کردن، سلب گاز، فرایند درجه بندی غربالگری.
2.2.4.1
وظیفه فرآیند حمل و نقل مایع است که به طور همگن ، فشرده سازی و حمل آن دوغاب را انجام میدهد.
در نازل دوغاب، توانایی حمل و نقل مایع تاثیر زیادی بر  ظرفیت تولید پودر مواد شوینده دارد
. تجهیزات اصلی این فرآیند عبارتند از: پمپ فشار پایین مایع، فیلتر مغناطیسی، پمپ دوغاب همگن، پمپ فشار بالا، مخزن پر فشار. مخلوط از مخزن فرسوده سازی  عبور می کند سپس (با آهنربا قوی) فیلتر مغناطیسی و حذف پین آهن، وارد پمپ همگن برای
همگن سازی برای ساختن دوغ ظریفتر میشود و سپس با فشار بالا به فشار خاصی فشرده می شود
فشار پمپ برای ارسال به نازل در  اسپری  برج.
انواع پمپ های فشار پایین مایع در حال حاضر پمپ دنده داخلی، پمپ پیچ و غیره هستند
معمولا پمپ های کمپرسور، که پایدار و طولانی مدت هستند، برای ظرفیت کمتری استفاده می کنند
، اما موقعیت سطل  فرسوده سازی  باید بالاتر باشد.
انواع همگن بودن دوغاب :پمپ همگن نوع آسیاب دوار با سرعت بالا و چند لایه دوار با سرعت بالا می باشد
نوع تیغه هموژنیزاسیون، ظرفیت انتقال و قیمت هموژنازر بالاتر از پمپ همگن، و آن را در پروژه های بزرگ ظرفیت استفاده می شود. نوع پمپ فشارسنج مایع معمولا پمپ فشار بالا سه پینگر و شش پینگر مخروط
نوع پمپ فشار بالا،ظرفیت حمل و نقل و قیمت شش پلاگین کنتورهای نوع فشار بالا پمپ بالاتر ازپمپ فشار بالا tri-plunger می باشد.
مخزن انفجار برای خنک کردن فشار خروجی از دوغاب فشار بالا استفاده می شود
تجهیزات فرایند خشک کردن اسپری عبارتند از فن هوا اولیه، مشعل، فن هوا ثانویه، اجاق گاز داغ،
برج اسپری ، نازل، دمنده گرد و غبار ، فن گاز دم، و غیره.
اجاق گاز انفجاری داغ توسط زغال سنگ داغ ، آجر نسوز و مقاوم.
هوا از طرف فن اولیه در اجاق گاز داغ سوزانده می شود (ذغال سنگ، گاز طبیعی و سوخت روغن) برای تولید گاز احتراق با درجه حرارت بالا، مخلوط با هوای سرد از فن ثانویه برای کاهش دمای گاز احتراق برای رسیدن به یک درجه خاص، وارد برج اسپری میشود ،
اجاق گاز انفجاری نیاز به گاز را دارد، برای سوخت نیاز به پمپ سوخت و سوخت مشعل دارد.
برج  نازل و جاروبرقی در داخل برج اسپری نصب شده است، دوغاب فشار بالا که می آیداز پمپ فشار بالا، از بالا به پایین، به قطرات کوچک از طریق تمیزه کردن نازل تبدیل می شود در مقابل آبی که  با هوای گرم از پایین به بالا از اجاق گاز انفجاری داغ، تماس گرفته می شود در قطرات کوچک تبخیر شده و به ذرات توخالی کوچک خشک می شود، به سمت پایین سقوط می کند
برج پایین تحت تاثیر گرانش، تماس با هوا سرد و به یک قطره سرد تبدیل می شود سپس موادحاصله را  از  پایین برج با نوار نقاله به خروجی منتقل می کند.
فرآیند سلب گاز. گاز دم از اسپری پودر برج خروجی ، وارد سیکلون گرد و غبار برای حذف گرد و غبار و به جو از طریق فن دم  تخلیه می شود.
2.2.4.3تجهیزات فرآیند سلب کردن گاز معمولا سیلندر گاز، جداساز رسوب،از بین برنده گرد و غبار گاز، هوای سوزاندن گاز، تجهیزات غربالگری، و غیره می باشد .
پودر مواد شوینده به پایین رسوب ساز جداساز تحت عمل گرانش می افتد،جداسازي رسوب در قسمت بالايي از جداسازي هوا و مواد شوينده برگزار مي شود.
پودر مواد شوینده در  پایین رسوبساز ، رسوب را جدا می کند و به تجهیزات غربالگری می رود،
پودر های با دانه بزرگ روی سطح نظارت به مرز مواد تشکیل دهنده بر می گردد، پودر خوب (به نام پودر پایه) که با دانه های خاص و با توزیع  زیر سطح صفحه نمایش به واحد پست ارسال می شود.
نوع جداساز رسوب کوچک است، اثر سیکلون گرد و غبار ایده آل نیست، اما سرمایه گذاری کمی لازم  است
، به طور کلی می توان برای ظرفیت کوچک و نه الزامات زیست محیطی بسیار بالا استفاده کرد
انواع  تجهیزات تصفیه : صفحه نمایش غلتکی، صفحه نمایش ارتعاشی و صفحه چرخان ، صفحه غلتکی ساده است
هزینه های صفحه نمایش ارتعاشی هزینه بیشتر سرمایه گذاری و مناسب برای ظرفیت متوسط، صفحه نمایش روتاری هزینه های بیشتر از سرمایه گذاری صفحه نمایش ارتعاشی و مناسب برای ظرفیت بزرگ است.
2.5: واحد پس از مخلوط کردن
برای بهبود عملکرد پودر شوینده جامد ما نیاز به افزودن مواد خام دیگر هستیم ،موادی ، مانند عطر، رنگ آنزیم، غیر یونی، سفید کننده، TAED، عامل ضد کف، و غیره ، اینمواد اولیه ممکن است در دمای بالا تبخیر شوند (مانند عطر، غیر یونی، و غیره) و تجزیه شوند (مثل آنزیم، سفید کننده ، و غیره) ، می تواند به مایع مواد تشکیل دهنده اضافه ن شود، تنها می تواند
در مخلوط کردن پودر مواد شوینده اضافه شده است باشد. علاوه بر این، مقدار مشخصی از مواد خام دیگر نیز وجود دارد
به عنوان یک کربنات سدیم، پنتسودیم، نمک گلوبر و زئولیت  را می توان به ترکیبات اضافه کرد، همچنین می توان ظرفیت تولید محصول را بهبود بخشد و هزینه تولید را به پایان رساند.
فرآیند ذخیره و اندازه گیری پودر پایه واجد شرایط:
پودر پایه واجد شرایط از تجهیزات غربالگری به انبار و  به بافر می رود
برای ارسال از  کمربند نوار نقاله از طریق دستگاه کنترل اندازه گیری جریان ارسال می شود و پس از آن
انتقال به مخلوط میکسر انجام می شود.
تجهیزات اندازه گیری جریان به طور عمده کمربند پایه ای پایه هستند
مقیاس درجه گرانش دارای دقت بالاتر اندازه گیری از کمربندهای الکترونیکی است
در حال حاضر اساسا با استفاده از مقیاس درجه گرانش صفر.هنگامی که ظرفیت کوچک و دقت اندازه گیری بالا نیست،
همچنین می توان فیدر ثابت ارتعاش الکترونیکی را برای کاهش هزینه  استفاده کند.
مقیاس وزن خورشیدی صفر شامل قیف وزن است که با سنسور وزن و تسمه نقاله،با استفاده از نوار نقاله می تواند آسیب به ذرات پودر پایه را کاهش دهد.
ذخیره سازی فرآورده پایه نامنظم و فرآیند اندازه گیری: پودر پایه تولید شده در مرحله اولیه تولید نامنظم خواهد بود
و تولید طبیعی نیست، به منظور تضمین کیفیت محصول، ما نمی توانیم این بخشی از جریان پودر پایه نامنظم را به سمت بعدی بفرستیم
روش کار ما این است که  پودر پایه نامنظم را به انبار پودر فرستاده ، نمونه برداری و شاخص های کیفیت اصلی خود را آزمایش کنید، شاخص کیفیت مخلوط را تغییر دهید و پس از تبدیل به پودر پایه واجد شرایط آن را به تجهیزات بعدی ارسال می کنیم.
فرآیند ذخیره و اندازه گیری مواد اولیه جامد: مواد جامد پس از ترکیب معمولا مواد Premixed از دانه های رنگی و آنزیم، سفید کننده، TAED و آنزیم ها به طور کلی نمی تواند با سفید کننده هم زمان استفاده شودزیرا  پس از مدت طولانی دانه های رنگی محو می شوند و فعالیت آنزیم را کاهش می دهند، سفید کننده  به طور معمول با TAED در هم زمان استفاده می شود
، TAED دارای اثر کاتالیزوری به سفید کننده  در دمای پایین، انواع آنزیم قلیایی هستند
پروتئاز، لیپاز، آمیلاز و آنزیم ترکیب شده، معمولا آنزیم ترکیب شده محبوب تر است،
سفید کننده  معمولا از پر کربنات سدیم و پربورت سد استفاده می کند. تراشه رنگ – آنزیم و TAED هستند
به علت کم بودن مقدار کم، با بیل دستی به صورت دستی اضافه می شود،  سفید کننده  از طریق انتقال پنوماتیک، با میزان جریان مشخصی برای ارسال به  کمربندهای نوار نقاله از طریق تجهیزات کنترل اندازه گیری ترکیبی به میکسر  ارسال می شود

2.2.6. واحد تحویل پودر ذخیره سازی محصول نهاییه
واحد تحویل پودر ذخیره سازی پودر محصول از جمله انبار محصول نهایی
تجهیزات حمل و نقل محصولات، تجهیزات نوار نقاله نهایی استفاده می شود. که
به منظور رفع نیازهای بسته بندی، به طور کلی چند انبار محصولات و کمربند
نوار نقاله مورد نیاز است، به این ترتیب نه تنها سرمایه گذاری تجهیزات بیشتر و کارخانه بزرگتر می شود
پودر محصول به ماشین بسته بندی مستقیما ارسال می شود  به ماشین بسته بندی با کیسه پلاستیکی مجاز ارسال می شود.
2.2.7 واحد بسته بندی محصول نهایی
برای  بسته بندی محصول معمولا از دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک وماشین بسته بندی اتوماتیک
، ماشین بسته بندی نیمه اتوماتیک نیاز به کیسه های ارسال شده توسط مردم، نیاز به نیروی انسانی بیشتر است
اما منابع سرمایه گذاری کمتری وجود دارد،
و دستگاه بسته بندی اتوماتیک هزینه بیشتری خواهد شد کارگران کمتر و وزن بسته بندی پایدار است.
بسته بندی بزرگ محصول استفاده از کیسه های مصنوعی را قبول می کند
2.2.8 معرفی مختصر سیستم حذف گرد و غبار
2.2.8.1
به طور جداگانه اتاق نگهدارنده درب پاکت (محفظه گردن کیسه) را در مواد نصب می کنیم

جهت مشاوره و خرید تماس بگیرید : 09151116193

Sponsorship Levels and Benefits