قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
صادرات پودر لباسشویی
فوریه 10, 2019
0

بهترین پودر ماشین لباسشویی کدام است ؟

تاید (به انگلیسی: Tide) یک نام تجاری برای پودر رختشویی ( به انگلیسی : Washing powder ) است که در حال حاضر به شرکت پروکتر اند گمبل تعلق دارد. این نام تجاری برای اولین بار در سال ۱۹۴۶ معرفی شد. در ژانویه ۲۰۱۳ تاید درحدود ۳۰ درصد بازار پودر رختشویی را در اختیار خود داشت و فروشی دوبرابر دومین نام تجاری یعنی گین داشت.

مدتهاست که انواع پودر در ایران تولید می­شود. در سالهای اخیر رقابت در این بخش بین برندهای مختلف زیاد شده است. شاید لازم باشد که کارخانه های تولید کننده پودر های دسته بندی دقیقتری نسبت به محصولات خود ارائه دهند. ما در این مقاله سعی میکنیم راه های تشخیص بهترین پودر ماشین لباسشویی را به شما معرفی کنیم . متاسفانه شرکتهای تولید کننده بیشتر از اینکه به دنبال ارائه اطلاعات کاربردی از محصولات خود باشند به دنبال ارائه کلمات جذابتر بر روی بسته بندی های خود هستند. امروزه شاهد هستیم شرکتهای تولیدی از جملاتی مثل ” آنزیم ” ، ” فعال در آب سرد ” ، ” قدرت پاک کنندگی زیاد ” ، ” کف زیاد ” ، ” کف کنترل شده ” استفاده میکنند . که این کلید واژه ­ها هیچکدام راهنمایی درستی برای مصرف کننده نهایی نیست که مناسبترین و بهترین پودر ماشین لباسشویی را انتخاب کنند. در حالت کلی ما می توانیم پودر ماشین لباسشویی را می توان از لحاظ کاربرد به سه دسته عمده تقسیم کرد :

پودر ماشین لباسشویی مناسب برای البسه و پارچه های رنگی

پودر ماشین لباسشویی مناسب برای البسه و پارچه های سفید

پودر ماشین لباسشویی مناسب برای البسه کودک

پودر های مناسب پوشاک و منسوجات رنگی : قدرت پاک کنندگی این دسته از نوع پودرها به طوری کنترل شده است که به رنگ پارچه صدمه وارد نمیکند. در عین حال لکه ها و چرک پارچه را از بین می برد. پودرهای که غیر استاندار یا به عبارت دیگر ضعیف تر هستند دو اشکال بوجود می آورند. یا به رنگ پارچه صدمه می زنند و یا قدرت پاک کنندگی پایینی دارند. در حالت بدتر باعث صدمه زدن به پارچه و باعث پوسیدگی پوشاک میشود . پودری که استانداردهای مکفی برای تولید را ندارند در بلند مدت باعث پوسیدگی پوشاک می شوند. به همین دلایل تشخیص بهترین پودر ماشین لباسشویی در زدندگی روزمره مهم میشود گاهی عدم اطلاع از پودر ماشین لباسشویی باعث میشود که به اشتباه برای پوشاک رنگی از پودر ویژه ی البسه سفید استفاده کنند که این کار باعث صدمه زدن به رنگ پارچه میشود و باعث میشود که البسه زودتر از حد معمول فرسوده و رنگ رو رفته بشود. برای تشخیص بهترین پودر ماشین لباسشویی برای پوشاک رنگی میتوان از چند نکته زیر استفاده کرد

از برندهای شناخته شده ترجیحا تحت لیسانس استفاده شود

برندهای خارجی کلمه color یا colour بر روی بسته بندی قید شده است .

برندهای خارجی که در ایران تولید میشوند معمولا واژه “کالر” بر روی آنها قید نشده است ولی در یک عکس یا طرح گرافیگی که چند پارچه رنگی روی هم به صورت تا شده و یا کسانی که البسه رنگی پوشیده اند قرارگرفته است و روی جعبه از گلهای رنگی استفاده میکنند ، مشخص شده است این پودر برای لباس های رنگی است.

برندهای داخلی که دارای کیفیت مناسبی هستند به راحتی بر روی بسته بندی واژه ” برای لباسهای رنگی ” قید شده است. بهترین پودر لباسشویی ویژه البسه رنگی را نمی توان به قاطعیت معرفی کرد. خیلی از عوامل مثل سختی آب ، تعداد دفعات شستشو ، استفاده از مقیاس صحیح از پودر ، نوع ماشین لباسشویی و خیلی عوامل دیگر در آن موثر است به عنوان مثال ممکن است که یک پودر با آب سخت بهتر کار کند و دیگری با آب گرم .

پودر ماشین لباسشویی مناسب برای پارچه های سفید : پودرهای ویژه پارچه های سفید دارای قدرت پاک کنندگی بیشتری هستند . این مدل از پودرها حالت درخشندگی ویژه­ایی به البسه سفید میدهند . تفاوت شستشو لباسهای سفید با این نوع پودر در دراز مدت روی تثبت رنگ سفید لباس مشخص میشود. لباسهای سفیدی که با پودرهای غیراستاندارد شسته میشوند به تدریج کدر میشوند و رنگ متمایل به زرد پیدا می­کنند . که علاوه بر ظاهری ناخوشایند باعث میشود مقداری باکتری و قارچ هم در الیاف باقی بماند به ویژه برای لباسهای زیر. انتخاب بهترین پودر ماشین لباسشویی برای البسه سفید علاوه بر حفظ زیبایی لباس به عمر بیشتر آن هم منتهی میشود. راه های تشخیص بهترین پودر ماشین لباسشویی ویژه لباسهای سفید

برندهای خارجی تولید شده در کشور سازنده کلمه white بر روی بسته بندی قید شده است

برندهای خارجی تولید شده در ایران معمولا کلمه “وایت” بر روی آنها قید نشده است ولی در یک عکس یا طرح گرافیگی که یک یا چند پارچه سفید روی هم به صورت تا شده قرارگرفته است ویا اشخاصی را نشان میدهد که البسه سفید پوشیده اند و یا روی جلب با گلهای سفید مشخص شده است این نوع پودر برای لباس های سفید است.

برندهای داخلی با کیفیت مناست بر روی بسته بندی جمله ” برای لباسهای سفید ” و یا جمله ایی شبیه به این را قید می کنند. بهترین پودر ماشین لباسشویی برای لباسهای سفید هم همانند لباسهای رنگی به قطعیت نمی شود عنوان کرد . فاکتورهای زیادی دخالت دارند اما پیشنهاد ما دقت به موارد فوق است که خرید بهتری انجام شود.

پودر ماشین لباسشویی ویژه البسه کودک این مدل از پودرها یا از خوردهای صابون مخصوص تهیه شده اند و یا مواد آلرژی زای کمتری دارند . همیچنین از مواد معطر کمتری در آنها استفاده شده است . خوشبختانه چند کارخانه معتبر در ایران بروی روی این محصول تمرکز کرده اند و محصولات خوبی تولید کرده اند. از همین رو راه را برای انتخاب بهترین پودر ماشین لباسشویی برای البسه کودک را راحت میکند. راه های تشخیص پودر ماشین لباسشویی ویژه کودک ***دقت به برند سازنده*** .

معمولا بعضی از تولیدهای بی کیفیت با تقلید نام و آرم تجاری یک شرکت معتبر اقدام به تولید میکنند

معمولا در این مدل پودر عکس یا گرافیکی از یک کودک بر روی بسته بندی درج شده است درج عنوان “ویژه کودکان” یا جمله های مشابه به این برای انتخاب بهترین پودرماشین لباسشویی عوامل زیادی مثل سختی آب ، نوع الیاف ، دمای آب ، نوع رنگ و جنس البسه همه تاثیر می گذارد. برای حل این مشکل تا کنون چند پودر را در شرایط واقعی تست کرده و در وبسایت قرار داده ایم تا برای شما انتخاب بهترین پودرماشین لباسشویی راحتتر شود. این پودرها از جنبه های بسته بندی شرکت تولیدی قابلیت حلال بودن در آب (سرد) آنزیم ها رایحه ی آنها قبل و بعد از شستشو قدرت پاک کنندگی مناسب بودن آنها برای انواع البسه و منسوجات معمولا یکی از مشکلاتی که پودر ها ایجاد می کنند این است که باعث رنگپریدگی البسه میشود و این خود باعث کم شدن عمر مفید البسه است. شاید همان پودر ، بهترین پودر ماشین لباسشویی بوده است ولی برای البسه مناسب یا شرایط درستی استفاده نشده است. یکی از مشکلات هنگام خرید این است که خریدار در سه حالت تصمیم به خرید پودر ماشین لباسشویی میگیرد تجربه قبلی خریدار توصیه آشنایان و دوستان تبلیغات شرکت های تولید کننده پودر در هر سه حالت مشکلاتی وجود دارد در حالت اول مشتری همه پودرها را تجربه نکرده است و یا کیفیت را به خاطر نمی آورد. در حالت دوم ممکن است شرایط و نوع البسه که دیگران استفاده کرده اند با نوع البسه مشتری متفاوت باشد. و در حالت سوم هم که فقط نقاط قوت یک محصول نمایش داده می شود. همه اینها باعث می شود که مشتری به بهترین پودر ماشین لباسشویی نرسد .

جزییات بیشتر : کدام پودر لباسشویی را بخریم؟ /کدام پودر ماشین لباسشویی بهتر است؟

Sponsorship Levels and Benefits